poniedziałek, 28 marca 2016

POWROTY

Hop, hop, hop!
Jest tu jeszcze kto? Pamiętacie mnie jeszcze? Długo mnie nie było, ostatni post z jesieni - widać zaniedbania już na pierwszy rzut oka. Niestety dyplom i praca zabrały mi resztki mojego wolnego czasu. Na szczęście nie poszło to na darmo, gdyż śpieszę donieść, że udało mi się obronić na piątkę!
Cieszę się z tego powodu bardzo i możliwe, że w niedługim czasie zaprezentuję chociaż część tego nad tym tak długo pracowałam.
W między czasie jednak mam do Was prośbę. Jeśli ktokolwiek tu jeszcze został, dajcie znać o czym lubicie czytać, co lubiliście w tym miejscu. Wolicie czytać o malarstwie, rysunku, grafice, wystawach, a może o moich aktualnych pracach? Myślę nad powrotem z regularnymi wpisami, jednak możliwe, że trochę w innej formule lub w innym miejscu. Póki co, potrzebuję jeszcze małego urlopu od życia, planuję krótki wyjazd regeneracyjny. A zatem, do zobaczenia w kwietniu!

10 komentarzy:

 1. Fajnie, że jesteś ;)
  Ja bardzo lubię czytać o rysunkach, malarstwie, grafice i twoich aktualnych pracach :)
  Zapraszam do siebie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogę czytać o wszystkim co związane ze sztuką, ale najbardziej kręci mnie grafika i wszelkie aktualności :) To do zobaczenia, być może w nowym miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaglądałam tu, więc cieszę się z Twojego powrotu :) Gratuluję obrony dyplomu, mnie to czeka za trzy miesiące. No i czekam na nowości... głównie o grafice i najnowszych pracach ;) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie, że wróciłaś! :) Ja uwielbiam czytać o rysunku, grafice i Twoich aktualnościach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że wciąż żyjesz. Niecierpliwie czekam na efekty twojej pracy.
  Ja generalnie mogę czytać o wszystkim, byleby było o sztuce :) Chociaż chyba najlepiej mi się czyta (ogląda) o twoich pracach- bo to zawsze coś bardziej osobistego ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie bym tu poczytała o grafice i rysunku :)

  Singo Blog

  Szuflada Blog

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje!! Rozumiem Cię doskonale bo ja ponad pół roku temu też się obroniłam (listopad) i to z ooopóźieniem... Chętnie popatrzę na Twoje prace, ale także super są te informacje o ilustracjach i grafikach i innych ciekawostkach, bardzo inspirujące. :)Ciekawa jestem z czego się broniłaś i jaki efekt wyszedł tej obrony :) tzn. co to! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeden z ciekawszych blogów o tej tematyce. Niezły wpis i bardzo estetyczne podejście.

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda, że taka cisza na blogu. Z chęcią zobaczyłabym tutaj coś nowego. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Noo kwiecień minął mamy wrzesień : P

  OdpowiedzUsuń

dziękuje za każdy komentarz, mobilizują mnie one do pracy :)
Jeśli masz jakieś pytania - pisz - chętnie pomogę.

Szukaj na tym blogu